Zemědělská výroba

Zemědělská výroba

Úvodní stránka

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší vzniklo postupným sloučením 17ti původních družstev. Bylo ustanoveno v roce 1981 a právně je družstvem vlastníků se zhruba tisíci členy. Družstvo hospodaří na zhruba 4,400 ha půdy.

Hlavní činností družstva je rostlinná a živočišná výroba a významná je i výroba nezemědělská. Rostlinná výroba je zaměřena na výrobu pícnin pro živočišnou výrobu a dále na výrobu tržních plodin, z nichž nejdůležitějšími jsou obiloviny, řepka a cukrová řepa. Živočišná výroba je zaměřena na chov skotu. Hlavní komoditou je tedy mléko a maso.


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/paticka.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/zalsi.cz) in /home/html/zalsi.cz/public_html/_sablony_/ostatni.php on line 64

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší bylo zapsáno do obchodního rejstříku u obchodního soudu v Hradci Králové spis. zn. Dr 2354.

© 2021 Zemědělsko obchodní družstvo Zálší. Všechna práva vyhrazena.

Zemědělská výroba

zemedelska,vyroba,pestovani,chov,dobytek,plodina

Zemědělská výroba